Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 22.03.2019, 19:34

Маріупольська загальноосвітня школа № 25

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 471
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Новини шкільного життя

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 

Виховні години "Небесна Сотня воїнів Майдану"

ФОТО

 

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30 років із дня виведення військ з Афганістану

З метою збереження національної пам’яті, розвитку національної свідомості учнів, у нашій школі було проведено наступні заходи: відеоуроки та виховні години «Ціна чужої війни: до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану» для учнів 1-9 класів, відеоуроки з обговоренням «Як і навіщо СРСР вводив війська до Афганістану» для учнів 10-11 класів.

ФОТО

 

Зв'язок поколінь 

Бути козаком - це бути  справжнім патріотом, любити свою країну та вміти її боронити. У межах Всеукраїнської військово - патріотичної юнацької гри "Джура - 2019" у нашому славному  місті проводилися змагання "Стрілецький  турнір". Учні 10 класу ЗОШ № 25 Дегтяр Дмитро, Ткакченко Павло, Ченцов Єгор, Бондаренко Влад, Ларіна Тетяна, Волошенко Елла гідно представили нашу школу на цих змаганнях.

ФОТО

 

За ініціативи та підтримки Дитячого фонду ЮНІСЕФ БО «БФ Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні» продовжує реалізовувати проект «Інформуванням про мінну небезпеку та небезпеку ВЗВ». 4 лютого проведення ІМН сесій розпочалося у ЗОШ № 25. Тренери проекту розповіли про різновиди вибухонебезпечних предметів, дії у випадку їх виявлення. Учні із зацікавленням слухали інформацію, брали активну участь в обговоренні та під час запитань. Дітям наочно показали типи мін, види вибухонебезпечних предметів, а також відеоролики про дії під час їх виявлення та про наслідки неправильної поведінки. Учні активно задавали запитання і дізналися для себе нову інформацію, яка допоможе зберегти життя і здоров’я. Протягом двох тижнів такі ІМН сесії будуть проведені для всіх учнів школи.

ФОТО

 

Уроки мужності до Дня пам'яті  Героїв Крут

29 січня на уроці з історії України учні 10-11 класів ЗОШ 25 пригадали історичну подію, яка є символом боротьби за незалежність. Протягом уроку було зазначено про вагомий внесок молодих курсантів, які протистояли цілій системі. Учнями була проведена дослідницька робота, у ході якої вони познайомились з різними документами, що допомогли їм побачити цілісну картину тогочасних подій. Наприкінці заходу була оголошена хвилина мовчання, присвячена пам’яті загиблим під Крутами.

ФОТО

 

Години пам'яті до Дня жертв Голокосту

 

 У ЗОШ № 25 було проведено круглий стіл, присвячений річниці Міжнародного дня Холокосту. Основними питаннями, які були розглянуті серед учнів 9-х класів: проектні роботи з питань дослідження тоталітарних режимів у світовій історії та впливу їх ідеології на єврейське питання, Маріуполь в історії Холокосту, а також питання руху Спротиву євреїв у подіях Другої Світової війни. Особливу увагу у процесі проведення круглого столу було приділено формуванню збереження пам’яті до жертв Холокосту у Другій Світовій війні, усвідомленню важливості збереження історичної пам’яті та формуванню демократичних цінностей у школярів.

ФОТО

 

День Соборності України

Єдиний урок державності

"Акт Злуки- втілення ідеалу соборності України "

ФОТО

Загальношкільна квест-гра,

присвячена 100-річчю Акту Злуки

ФОТО

 

З И М О В І       К А Н І К У Л И 

ФОТО

 

В останні дні року, що минає, у ЗОШ № 25 учитель образотворчого мистецтва Медведєва В.І. провела 22.12.18. майстер - клас  для колег міста і учнів «Різдвяний Ангел».

У першому семестрі 2018-2019 навчального року учні 6, 7 – х  класів школи на уроках образотворчого мистецтва опановували тонкощі виготовлення паперової ляльки.   Результатом стала велика кількість цікавих, оригінальних робіт, які хотілося продемонструвати глядачам. Всі вчителі, відвідувачі майстер-класу, мали змогу познайомитися  з особливими властивостями гофрованого паперу і можливостями його використання для творчої діяльності на уроках мистецької галузі.

26.12.18. у ЗОШ № 25 для вчителів ОТМ міста, учнів школи і колег  відбувся майстер-клас «Елементи розпису при виготовленні сувенірів»

На хвилі піднесення патріотичних  почуттів, традиції українського розпису сьогодні  привертають увагу великої кількості молодих людей. Особливо, коли є можливість інтерпретації класичних елементів у повсякденні.

Медведєва В.І. познайомила учасників із традиціями, особливостями Петреківського розпису  і основними прийомами роботи та можливостями використання різних художніх матеріалів.

Технологія розпису гуашевими й акриловими фарбами дозволяє створити прості, цікаві, креативні сувенірні вироби з доступних матеріалів. Знайомство з елементарними прийомами  роботи надихнуло всіх учасників майстер - класу «Елементи розпису при виготовленні сувенірів» на творче втілення власних оригінальних ідей за мотивами петриківки.

Сам процес роботи викликав багато позитивних емоцій та оригінальних рішень.

Сподіваємося, що отриманий творчий позитивний заряд є особливо корисним напередодні  новорічних свят, коли так приємно найближчим людям подарувати невеличкий сюрприз, створений власноруч!

ФОТО

 

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

19.12.2018 року у ЗОШ № 25 розпочалися Різдвяні та Новорічні свята відкриттям традиційної виставки - конкурсу дитячої творчості "Завітала до нас ялиночка".
Головна мета конкурсу поляга у використанні креативного потенціалу школярів, у приверненні уваги до проблем вирубування великих площин хвойних лісів напередодні новорічних свят. "Як же зберегти ялинки та смереки, але все таки влаштувати в оселі свято?" - запитали у дітей.
Учасники нашого конкурсу надали багато цікавих ідей, виявили творчий підхід і художнє бачення в різних номінаціях: "Найорігінальніша", "Найбюджетніша", "Ялинка дружби", "Найкращий Різдвяний віночок" тощо. Відвідування нашої виставки розрадило всіх школярів.

 

Інформаційні заходи для учнів школи

 «Я дитина – я маю право!»

 

 

 

З пам’яттю в серці

Людина живе стільки, скільки живе пам’ять про його подвиг. 21.11.18 року ЗОШ № 25 віддала данину безсмертному звитягу патріотів нашої країни, для яких воля та незалежність України вартувала власного життя. У заходах брала участь, без перебільшення, уся велика шкільна родина, від маляток-першачків до учнів старшої школи. На великих перервах була продемонстрована слайд-композиція в музичному супроводі про Небесну Сотню, в якій навічно закарбовані імена українців-героїв, що відділи своє життя заради життя інших. Учні молодшої школи влаштували оригінальний флешмоб «З любов’ю до України»: дітки заздалегідь намалювали на окремих аркушах усе, що в них асоціюється з Україною, а потім з окремих малюнків склали велике строкате серце, яке символізувало те почуття,що кожен з нас відчуває по відношенню до нашої країни. Дійство супроводжувалася декламацією віршів і танком єдності. На вшанування пам’яті воїнів Небесної Сотні в рекреації було запалено свічки в рамках акції «Запалимо свічки за єдину Україну», а до старшокласників завітали представники НГУ з військовим автомобілем «Автоклуб» з демонстрацією цікавих відеороликів про Національну академію Національної гвардії України та сучасну українську армію.

 

Для учнів початкової школи пройшов квест на знання

Правил дорожнього руху

У рамках проведення тижня «Безпека на дорозі – безпека життя», засвоєння інформації та її закріплення відбувалося у формі гри-квесту – «Безпека руху на дорозі». Захоплююча мандрівка у країну Дорожніх правил поступово допомагала юним пішоходам засвоїти азбуку безпечних доріг. Було багато різноманітних тематичних загадок, ребусів та рухливих завдань. Щоб розв’язати всі квести, потрібно було проявити свою ерудицію, кмітливість та спритність. Однак учні зуміли подолати всі труднощі та вирішити всі завдання. Хлопці та дівчата стали більш обізнаними щодо поводження на вулиці. Планується і надалі проводити роботу з інформування учнів щодо знань Правил дорожнього руху.

 

7 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала посвячення у п’ятикласники.

Святкова феєрія піднесеного настрою об’єднала учнів 5-А, 5-Б класів. Разом із класними керівниками Куконос А.В., Шевченко І.В. п’ятикласники зібрали до себе у гості в актову залу дружню родину школи: адміністрацію, учнів перших класів з першою вчителькою п’ятикласників, класними керівниками та батьків. 

 

 

2 листопада учні нашої школи взяли участь у V щорічному фестивалі «Батьківщина в моєму серці» серед шкіл ІІІ освітнього округу. Щиро вітаємо учня 10-А класу Ялі Вадима за зайняте І місце у конкурсі читців.

 

4 жовтня був встановлений Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Всеукраїнський урок доброти був організований Благодійним фондом «Happy paw» за підтримки МОНу та Гуманістичного руху UAnimals. Вчителі та учні ЗОШ № 25 долучилися до участі в проведенні уроків, протягом яких обговорювали важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Педагогічний та учнівський колективи дуже раді отримати сертифікат учасника рекорду від Національного Реєстру Рекордів України та обов’язково продовжать роботу щодо гуманного та відповідального ставлення до чотирилапих.

 

У рамках «Національно-патріотичного виховання»

у ЗОШ №25 був проведений квест

Метою заходу було підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність територіальної цілісності держави.. Були сформовані команди у складі семи чоловік серед учнів 10 і 11 класів. У квесті було передбачено застосування практичних навичок індивідуально серед учасників, в парах, по групах і спільно командою. Було створено десять станцій, сім з яких були організовані на території школи, а три – за межами школи. Під керівництвом та за допомогою вчителів учасники виконували завдання, зокрема, стріляння в ціль, перевірка фізичних здібностей та знань з історії Маріуполя під час Другої світової війни, надання першої медичної допомоги, перенесення пораненого тощо. Учні мали змогу вдосконалити свої фізичні, інтелектуальні здібності. Команди добре виконували завдання, але за результатами перемогу здобули учні 10-А класу. Учні змогли прояви себе, згортуватися й отримати заряд позитивних емоцій. 

Детальніше

 

23 жовтня, в рамках Тижня початкової школи, молодші школярі презентували вироби з природничого матеріалу на тему «Осінні фантазії»

 

Святкування Дня захисника України 

     

 

Учні 7-А та 7-Б класів проявили швидкість, силу та майстерність, долаючи етапи спортивної естафети. Змагання проходили в напруженій боротьбі. Цікаві завдання на увагу та спритність дуже сподобались учасникам команд.

 

20 вересня у школі було проведено змагання "Веселі старти", для учнів 3-х класів,  під гаслом   "Здорові діти - здорова нація!" 

Хлопчики та дівчатка змагалися у спортивних естафетах. Змагання виявились справжнім святом для малечі, які завзято бігали, стрибали, долали перешкоди. Гамір, цікаві забави та непідробні емоції. В результаті захоплюючої та напруженої боротьби перемогла дружба. Щоправда, кращих не визначають, адже кожна дитина – вже переможець, котрий заслуговує на нагороду.

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 

На шкільному майданчику, для учнів 7 - А класу, пройшло спортивне свято"Швидше! Вище! Сильніше! ". Діти мали можливість продемонструвати свої вміння з багатьох видів спорту: гімнастики, футболу, баскетболу тощо. У результаті бурхливих змагань не було переможених. Жодна команда не залишилася без призів та подарунків. 

 

 

 

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Під час уроку, учні  3 - В класу розповідали цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до сучасності. Діти  із задоволенням виконували завдання, а наприкінці заняття запустили голубів.  

 

 

 

Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі? У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

 

 

  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок. В усіх класах перший урок пройшов дуже цікаво. Учні пятого класу здійснили віртуальну подорож  "Україна серед інших Європейських держав". Для учнів третього класу  було проведено флешмоб "Україна об'єднує дітей".  Наші випускники,  11-ти класники провели квест "Прагнемо миру".
 

 

 

Зворотній зв'язок
П.І.Б.:
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Март 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2019