Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 13.11.2018, 19:10

Маріупольська загальноосвітня школа № 25

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 462
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Новини шкільного життя

7 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала посвячення у п’ятикласники.

Святкова феєрія піднесеного настрою об’єднала учнів 5-А, 5-Б класів. Разом із класними керівниками Куконос А.В., Шевченко І.В. п’ятикласники зібрали до себе у гості в актову залу дружню родину школи: адміністрацію, учнів перших класів з першою вчителькою п’ятикласників, класними керівниками та батьків. 

 

 

2 листопада учні нашої школи взяли участь у V щорічному фестивалі «Батьківщина в моєму серці» серед шкіл ІІІ освітнього округу. Щиро вітаємо учня 10-А класу Ялі Вадима за зайняте І місце у конкурсі читців.

 

4 жовтня був встановлений Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Всеукраїнський урок доброти був організований Благодійним фондом «Happy paw» за підтримки МОНу та Гуманістичного руху UAnimals. Вчителі та учні ЗОШ № 25 долучилися до участі в проведенні уроків, протягом яких обговорювали важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Педагогічний та учнівський колективи дуже раді отримати сертифікат учасника рекорду від Національного Реєстру Рекордів України та обов’язково продовжать роботу щодо гуманного та відповідального ставлення до чотирилапих.

 

У рамках «Національно-патріотичного виховання»

у ЗОШ №25 був проведений квест

Метою заходу було підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність територіальної цілісності держави.. Були сформовані команди у складі семи чоловік серед учнів 10 і 11 класів. У квесті було передбачено застосування практичних навичок індивідуально серед учасників, в парах, по групах і спільно командою. Було створено десять станцій, сім з яких були організовані на території школи, а три – за межами школи. Під керівництвом та за допомогою вчителів учасники виконували завдання, зокрема, стріляння в ціль, перевірка фізичних здібностей та знань з історії Маріуполя під час Другої світової війни, надання першої медичної допомоги, перенесення пораненого тощо. Учні мали змогу вдосконалити свої фізичні, інтелектуальні здібності. Команди добре виконували завдання, але за результатами перемогу здобули учні 10-А класу. Учні змогли прояви себе, згортуватися й отримати заряд позитивних емоцій. 

Детальніше

 

23 жовтня, в рамках Тижня початкової школи, молодші школярі презентували вироби з природничого матеріалу на тему «Осінні фантазії»

 

Святкування Дня захисника України 

     

 

Учні 7-А та 7-Б класів проявили швидкість, силу та майстерність, долаючи етапи спортивної естафети. Змагання проходили в напруженій боротьбі. Цікаві завдання на увагу та спритність дуже сподобались учасникам команд.

 

20 вересня у школі було проведено змагання "Веселі старти", для учнів 3-х класів,  під гаслом   "Здорові діти - здорова нація!" 

Хлопчики та дівчатка змагалися у спортивних естафетах. Змагання виявились справжнім святом для малечі, які завзято бігали, стрибали, долали перешкоди. Гамір, цікаві забави та непідробні емоції. В результаті захоплюючої та напруженої боротьби перемогла дружба. Щоправда, кращих не визначають, адже кожна дитина – вже переможець, котрий заслуговує на нагороду.

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 

На шкільному майданчику, для учнів 7 - А класу, пройшло спортивне свято"Швидше! Вище! Сильніше! ". Діти мали можливість продемонструвати свої вміння з багатьох видів спорту: гімнастики, футболу, баскетболу тощо. У результаті бурхливих змагань не було переможених. Жодна команда не залишилася без призів та подарунків. 

 

 

 

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Під час уроку, учні  3 - В класу розповідали цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до сучасності. Діти  із задоволенням виконували завдання, а наприкінці заняття запустили голубів.  

 

 

 

Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі? У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

 

 

  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок. В усіх класах перший урок пройшов дуже цікаво. Учні пятого класу здійснили віртуальну подорож  "Україна серед інших Європейських держав". Для учнів третього класу  було проведено флешмоб "Україна об'єднує дітей".  Наші випускники,  11-ти класники провели квест "Прагнемо миру".
 

 

До Дня Європи, яке Україна буде відзначати 20 травня, у школі проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства, У кожному класі проведено флешмоби «Україна – це Європа», під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Шкільним бібліотекарем організовано виставку літератури «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє». Вчителі-предметники провели тематичні уроки з історії про «Співробітництво та перспективи України і Європейського Союзу», з художньої культури «Мистецтво без кордонів». На інтегрованому уроці «Пізнаємо Європу через її культурне надбання»,  під час проведення заходв, організатори довели учням, що за приклад успішності та для наслідування в житті завжди потрібно  брати лише найкраще. 

 

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки у ЗОШ № 25  пройшли виховні години "Небезпечні предмети та дії при їх виявленні",  "Твоя безпека у твої руках!" для учнів 1 - Б, 2 - Б, 2 - В класів. Учні 6 - А класу складали пам'ятки з мінної безпеки,  переглядали та обговорювали відеофільм "Дітям про загрози вибухонебезпечних знахідок".                                            

                            

 

 

 

 
23 листопада у школі № 25 відбувся флеш-моб під гаслом
«Наш символ гідності та свободи».
У заході взяли участь учні середньої та старшої ланки – з 5-го до 11 класу. Найталановитіші представники кожного класу зібралися разом перед паперовою стрічкою, на якій діти у яскравих фарбах відтворили своє бачення великої ідеї - втілення в малюнок символіки гідності, відображення високої думки про свободу країни загалом та кожної особистості окремо. У малюнках символічно відбилися яскраві та звитяжні події Революції Гідності, втілилася алюзія на необорний дух свободи нашого народу, його прагнення до незалежності та власної гідності. 
На вшанування пам’яті загиблих героїв під час Революції Гідності у школі відбулася акція «Запали свічку за єдину Україну». У рекреації школи, де була влаштована фотовиставка подій Революції Гідності, учні школи запалили свічки на вшанування пам’яті про звитяжні та трагічні події 2014 року. Хвилиною мовчання діти віддали шану загиблим в ім’я вільного майбуття нашої країни. 

 

Посвята в п’ятикласники
9 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала не лише День писемності та української мови – наші п’ятикласники попрощалися з початковою школою і перейшли до середньої ланки.
Святкування посвяти увійшло до традиційних свят школи. Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, повагою та радістю. Свято «Посвята в п’ятикласники» сприяє успішній адаптації учнів у середній школі.

 

День української писемності та мови, який відзначається 9 листопада – свято, спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

З метою вшанування величі та значення рідної мови, цикловою комісією гуманітарних дисциплін традиційно був проведений Тиждень української писемності і мови.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПИСЕМНОСТІ

 

 12 жовтня в 10-А класі ЗОШ №25 було  проведено урок мужності

до Дня Захисника Вітчизни

 

На класну годину до учнів завітали батьки-  військовослужбовці Шерварлі Євген Сергійович  із двома бійцями Національної гвардії, які розповіли дітям про будні та дозвілля солдатів, про розпорядок дня, про види зброї, про цікаві випадки під час служби. Класна година пройшла у теплій, дружній атмосфері. Бійці відповіли на всі питання десятикласників; бажаючі приміряли бронежилет, каску. Учні 10-А класу були запрошені у гості до військової частини.

 БІЛЬШЕ ФОТО

У нашій країні 14 жовтня – знаменний день, 

День захисника Вітчизни.

Школа 25 долучилася до відзначення славикозацької минулих і прийдешніх поколінь організацією змагання «Славні хлопці-українці». У змаганні брали участь збірні команди 11-го та 10-го класів. Під час проведення змагання майбутнім воїнам-козакам довелося показати свою справність не тільки в суто спортивних номінаціях, як от різноманітні естафети з використанням волана та м’яча, підтягування на поперечині, визначення сили м’язів пресу або ж перетягуванні канатів, але й змагалися у таких важливих та потрібних кожному справжньому чоловіку номінаціях, як чистка картоплі на швидкість та якісне пришивання ґудзиків. Свої креативні здібності команди мали змогу виявити у творчому завданні: юнаки 11 класу показали танок з елементами гопака, а козачата 10-го класу зробили «живий лист» отамана Сірка турецькому султану. Численні глядачі голосно підтримували улюблені команди та радо сприйняли підсумки конкурсу: з великою перевагою по балах перемогли хлопці 11 класу, за що й отримали щирі вітання та почесну грамоту.                                                               

ФОТО

 

Співпраця шкільних навчальних закладів Донецької та Луганської областей і представників штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей

21.09.17 року ЗОШ № 25 радо зустріла шановних гостей: представників штабу АТО на території Донецької та Луганської областей, зокрема майора Винтоняк Вікторію Федорівну, викладача Національного університету оброни України та підполковника Іванову Олену Анатоліївну, керівника будинку офіцерів м. Вінниця.

В актовому залі високих гостей вітали учні 10-11 класів. Зустріч відрізнялася насиченістю інформації та різноманітних цікавинок: юнакам і дівчатам-старшокласникам було продемонстровано слайди на знаки розрізнення військових звань, воєнні обладунки на кшталт бронежилетів та захисного спорядження, пояснили порядок носіння військової форми одягу, показали декілька зразків військової форми, що дуже зацікавило майбутніх захисників Батьківщини. Також учням було запропоновано низку вишів військового спрямування, які гостинно запрошують майбутніх випускників вступити до їхніх лав. Гості свята відповіли на питання учнів, а юнаки, в свою чергу, поділилися враженнями та мріями. Розмова вийшла жвава та доброзичлива. Наприкінці зустрічі гості вручили подарунки нашій школі: велику кількість примірників методичної літератури з багатьох предметів для вчителів 1-11 класів. Але найголовнішим подарунком для нашої школи було знайти нових щирих друзів.

ФОТО

 

  До Дня захисника України учні 10 - А класу під керівництвом Шуть Миколи Яковича виготовили оберіги, застосувавши різні техніки: токарні роботи, випилювання, випалювання 

                                                            

Зв'язок з нами
П.І.Б.:
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018