Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 20.09.2018, 19:43

Маріупольська загальноосвітня школа № 25

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 458
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Новини шкільного життя

 

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 

На шкільному майданчику, для учнів 7 - А класу, пройшло спортивне свято"Швидше! Вище! Сильніше! ". Діти мали можливість продемонструвати свої вміння з багатьох видів спорту: гімнастики, футболу, баскетболу тощо. У результаті бурхливих змагань не було переможених. Жодна команда не залишилася без призів та подарунків. 

 

 

 

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Під час уроку, учні  3 - В класу розповідали цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до сучасності. Діти  із задоволенням виконували завдання, а наприкінці заняття запустили голубів.  

 

 

 

Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі? У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

 

 

  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок. В усіх класах перший урок пройшов дуже цікаво. Учні пятого класу здійснили віртуальну подорож  "Україна серед інших Європейських держав". Для учнів третього класу  було проведено флешмоб "Україна об'єднує дітей".  Наші випускники,  11-ти класники провели квест "Прагнемо миру".
 

 

До Дня Європи, яке Україна буде відзначати 20 травня, у школі проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства, У кожному класі проведено флешмоби «Україна – це Європа», під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Шкільним бібліотекарем організовано виставку літератури «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє». Вчителі-предметники провели тематичні уроки з історії про «Співробітництво та перспективи України і Європейського Союзу», з художньої культури «Мистецтво без кордонів». На інтегрованому уроці «Пізнаємо Європу через її культурне надбання»,  під час проведення заходв, організатори довели учням, що за приклад успішності та для наслідування в житті завжди потрібно  брати лише найкраще. 

 

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки у ЗОШ № 25  пройшли виховні години "Небезпечні предмети та дії при їх виявленні",  "Твоя безпека у твої руках!" для учнів 1 - Б, 2 - Б, 2 - В класів. Учні 6 - А класу складали пам'ятки з мінної безпеки,  переглядали та обговорювали відеофільм "Дітям про загрози вибухонебезпечних знахідок".                                            

                            

 

 

 

 
23 листопада у школі № 25 відбувся флеш-моб під гаслом
«Наш символ гідності та свободи».
У заході взяли участь учні середньої та старшої ланки – з 5-го до 11 класу. Найталановитіші представники кожного класу зібралися разом перед паперовою стрічкою, на якій діти у яскравих фарбах відтворили своє бачення великої ідеї - втілення в малюнок символіки гідності, відображення високої думки про свободу країни загалом та кожної особистості окремо. У малюнках символічно відбилися яскраві та звитяжні події Революції Гідності, втілилася алюзія на необорний дух свободи нашого народу, його прагнення до незалежності та власної гідності. 
На вшанування пам’яті загиблих героїв під час Революції Гідності у школі відбулася акція «Запали свічку за єдину Україну». У рекреації школи, де була влаштована фотовиставка подій Революції Гідності, учні школи запалили свічки на вшанування пам’яті про звитяжні та трагічні події 2014 року. Хвилиною мовчання діти віддали шану загиблим в ім’я вільного майбуття нашої країни. 

 

Посвята в п’ятикласники
9 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала не лише День писемності та української мови – наші п’ятикласники попрощалися з початковою школою і перейшли до середньої ланки.
Святкування посвяти увійшло до традиційних свят школи. Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, повагою та радістю. Свято «Посвята в п’ятикласники» сприяє успішній адаптації учнів у середній школі.

 

День української писемності та мови, який відзначається 9 листопада – свято, спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

З метою вшанування величі та значення рідної мови, цикловою комісією гуманітарних дисциплін традиційно був проведений Тиждень української писемності і мови.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПИСЕМНОСТІ

 

 12 жовтня в 10-А класі ЗОШ №25 було  проведено урок мужності

до Дня Захисника Вітчизни

 

На класну годину до учнів завітали батьки-  військовослужбовці Шерварлі Євген Сергійович  із двома бійцями Національної гвардії, які розповіли дітям про будні та дозвілля солдатів, про розпорядок дня, про види зброї, про цікаві випадки під час служби. Класна година пройшла у теплій, дружній атмосфері. Бійці відповіли на всі питання десятикласників; бажаючі приміряли бронежилет, каску. Учні 10-А класу були запрошені у гості до військової частини.

 БІЛЬШЕ ФОТО

У нашій країні 14 жовтня – знаменний день, 

День захисника Вітчизни.

Школа 25 долучилася до відзначення славикозацької минулих і прийдешніх поколінь організацією змагання «Славні хлопці-українці». У змаганні брали участь збірні команди 11-го та 10-го класів. Під час проведення змагання майбутнім воїнам-козакам довелося показати свою справність не тільки в суто спортивних номінаціях, як от різноманітні естафети з використанням волана та м’яча, підтягування на поперечині, визначення сили м’язів пресу або ж перетягуванні канатів, але й змагалися у таких важливих та потрібних кожному справжньому чоловіку номінаціях, як чистка картоплі на швидкість та якісне пришивання ґудзиків. Свої креативні здібності команди мали змогу виявити у творчому завданні: юнаки 11 класу показали танок з елементами гопака, а козачата 10-го класу зробили «живий лист» отамана Сірка турецькому султану. Численні глядачі голосно підтримували улюблені команди та радо сприйняли підсумки конкурсу: з великою перевагою по балах перемогли хлопці 11 класу, за що й отримали щирі вітання та почесну грамоту.                                                               

ФОТО

 

Співпраця шкільних навчальних закладів Донецької та Луганської областей і представників штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей

21.09.17 року ЗОШ № 25 радо зустріла шановних гостей: представників штабу АТО на території Донецької та Луганської областей, зокрема майора Винтоняк Вікторію Федорівну, викладача Національного університету оброни України та підполковника Іванову Олену Анатоліївну, керівника будинку офіцерів м. Вінниця.

В актовому залі високих гостей вітали учні 10-11 класів. Зустріч відрізнялася насиченістю інформації та різноманітних цікавинок: юнакам і дівчатам-старшокласникам було продемонстровано слайди на знаки розрізнення військових звань, воєнні обладунки на кшталт бронежилетів та захисного спорядження, пояснили порядок носіння військової форми одягу, показали декілька зразків військової форми, що дуже зацікавило майбутніх захисників Батьківщини. Також учням було запропоновано низку вишів військового спрямування, які гостинно запрошують майбутніх випускників вступити до їхніх лав. Гості свята відповіли на питання учнів, а юнаки, в свою чергу, поділилися враженнями та мріями. Розмова вийшла жвава та доброзичлива. Наприкінці зустрічі гості вручили подарунки нашій школі: велику кількість примірників методичної літератури з багатьох предметів для вчителів 1-11 класів. Але найголовнішим подарунком для нашої школи було знайти нових щирих друзів.

ФОТО

 

  До Дня захисника України учні 10 - А класу під керівництвом Шуть Миколи Яковича виготовили оберіги, застосувавши різні техніки: токарні роботи, випилювання, випалювання 

                                                                                     

Підошва - символ удачі                                     Духовна сила                               Сонячний хрест

Виготував: Портнов Олександр 10 - А                            Виготував: Ткачук Дмитро 10 - А                     Виготував: Верік Микола 10 - А

Підкова одночасно вважається                Символ постійного перетворення              Символ духовної сили предметом, що відлякує злих                     духу людини використовується для           Ярила - Сонця і  процвітання духів і символом щастя -                            посилення і концентрації душевних           Роду.  Посилює природні  залежно від того, як її повісити.             і духовних сил.                                                таланти.                                                                                                                                                        

 

Профорієнтаційна зустріч

21.03.2017 року, в НВК »Гімназія-школа» №27 відбулась зустріч профорієнтаційного напрямку для старшокласників шкіл, що належать до освітнього округу №3 (НВК№27, ЗОШ№52, ЗОШ№18 та ЗОШ№25).У цьому заході брав участь представник Національної академії Державної прикордонної служби. Він змістовно та цікаво розповів учням про будні академії , цікаву та потрібну прикордонну службу, про умови вступу до вищого навчального закладу. Учні з цікавістю вислухали цю інформацію, ставили питання, що стосувалися особливостей вступної кампанії ВНЗ.У результаті виникла жвава, потрібна для старшокласників дискусія.  

 

Волонтери в гостях у школярів

15.05.2017 року двері нашої школи №25 розчинилися для почесних і важливих гостей – представників всесвітньої організації «Червоний хрест» 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

5 травня 2017 р. була проведена  акція до Дня пам’яті та примирення з нагоди  Дня Перемоги над нацизмом «Назавжди в пам’яті людській». У заході брали участь 3-А, 3-Б, 3-В класи. Учні вшанували подвиг українського народу, віддали шану всім борцям проти нацизму та згадали про загиблих воїнів і жертв війни. Діти самостійно  готували матеріал, а саме: вивчали вірші з воєнної тематики, розповідали історії з героїчного життя своїх прадідів…. Учні разом із класними керівниками поклали квіти до Пам'ятника воїнам 9-ої авіаційної дивізії. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

28  квітня 2017 року учні 2х класів відвідали цікаву виставу – постановку казки за мотивами творів В. Носова «Пригоди Незнайко та його  друзів». Вистава відбулася в ЗОШ № 27.

Діти із задоволенням дивилися казкову постановку, співчували персонажам, палко підтримували дію. По закінченні вистави учні взяли активну участь у грі з залом. Дітки залишилися сповнені найприємніших вражень і дуже вдячні дітям-учасникам вистави та організаторам цього свята, які донесли до глядачів ідею  казки на новий лад.

На прикладах героїв вистави учні побачили, що самолікування, невігластво, погана поведінка в лікарні зовсім не є прикладом для наслідування. Герої казки дружні, чуйні, переживають один за одного – оце і є зразок поведінки сучасних дітлахів, який виховує і формує дитячу особистість.  

 

Протягом останнього тижня квітня, з 24.04.2017 по 28.04.2017 року на теренах ЗОШ № 25 відбулися заходи з відзначення Дня охорони праці. До заходів були долучені усі учні школи, медпрацівники та технічний персонал закладу

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

 До Дня Чорнобильської трагедії на теренах нашого закладу відбулися  заходи з ушанування пам'яті героїв: 

- 26.04.2017 р. загальношкільна лінійка, присвячена цій гіркій даті в      історії нашої країни - роковинам трагедії на атомній станції "Мужність  і біль Чорнобиля". Учні 9 - А класу під проводом класного керівника  Бездольної С. В. надали слухачам миті тієї жахливої  трагедії, прочитали вірші  на вічну пам'ять героям - ліквідаторам аварії, які без вагань поклали своє життя заради порятунку нашої країни. 

- Урок мужності "Пам'ятаймо Чорнобильську трагедію" (1 - 11 класи)

- Перегляд художніх та докумнтальних фільмів, в яких висвітлені події Чорнобильської трагедії та її наслідків (1 - 11 класи)                                                                                                                 Детальніше

 

13.03.17 – 17.03.2017 р. Тиждень української мови та літератури проводиться традиційно в березні місяці, щоб вшанувати пам’ять Т.Г. Шевченка...                        ЧИТАТИ ДАЛІ

 

 

 

17 лютого 2017 року -->

Зв'язок з нами
П.І.Б.:
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2018