Главная | Регистрация | Вход | RSSСреда, 16.01.2019, 11:10

Маріупольська загальноосвітня школа № 25

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 469
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода

Новини шкільного життя

З И М О В І       К А Н І К У Л И 

ФОТО

 

В останні дні року, що минає, у ЗОШ № 25 учитель образотворчого мистецтва Медведєва В.І. провела 22.12.18. майстер - клас  для колег міста і учнів «Різдвяний Ангел».

У першому семестрі 2018-2019 навчального року учні 6, 7 – х  класів школи на уроках образотворчого мистецтва опановували тонкощі виготовлення паперової ляльки.   Результатом стала велика кількість цікавих, оригінальних робіт, які хотілося продемонструвати глядачам. Всі вчителі, відвідувачі майстер-класу, мали змогу познайомитися  з особливими властивостями гофрованого паперу і можливостями його використання для творчої діяльності на уроках мистецької галузі.

26.12.18. у ЗОШ № 25 для вчителів ОТМ міста, учнів школи і колег  відбувся майстер-клас «Елементи розпису при виготовленні сувенірів»

На хвилі піднесення патріотичних  почуттів, традиції українського розпису сьогодні  привертають увагу великої кількості молодих людей. Особливо, коли є можливість інтерпретації класичних елементів у повсякденні.

Медведєва В.І. познайомила учасників із традиціями, особливостями Петреківського розпису  і основними прийомами роботи та можливостями використання різних художніх матеріалів.

Технологія розпису гуашевими й акриловими фарбами дозволяє створити прості, цікаві, креативні сувенірні вироби з доступних матеріалів. Знайомство з елементарними прийомами  роботи надихнуло всіх учасників майстер - класу «Елементи розпису при виготовленні сувенірів» на творче втілення власних оригінальних ідей за мотивами петриківки.

Сам процес роботи викликав багато позитивних емоцій та оригінальних рішень.

Сподіваємося, що отриманий творчий позитивний заряд є особливо корисним напередодні  новорічних свят, коли так приємно найближчим людям подарувати невеличкий сюрприз, створений власноруч!

ФОТО

 

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

19.12.2018 року у ЗОШ № 25 розпочалися Різдвяні та Новорічні свята відкриттям традиційної виставки - конкурсу дитячої творчості "Завітала до нас ялиночка".
Головна мета конкурсу поляга у використанні креативного потенціалу школярів, у приверненні уваги до проблем вирубування великих площин хвойних лісів напередодні новорічних свят. "Як же зберегти ялинки та смереки, але все таки влаштувати в оселі свято?" - запитали у дітей.
Учасники нашого конкурсу надали багато цікавих ідей, виявили творчий підхід і художнє бачення в різних номінаціях: "Найорігінальніша", "Найбюджетніша", "Ялинка дружби", "Найкращий Різдвяний віночок" тощо. Відвідування нашої виставки розрадило всіх школярів.

 

Інформаційні заходи для учнів школи

 «Я дитина – я маю право!»

 

 

 

З пам’яттю в серці

Людина живе стільки, скільки живе пам’ять про його подвиг. 21.11.18 року ЗОШ № 25 віддала данину безсмертному звитягу патріотів нашої країни, для яких воля та незалежність України вартувала власного життя. У заходах брала участь, без перебільшення, уся велика шкільна родина, від маляток-першачків до учнів старшої школи. На великих перервах була продемонстрована слайд-композиція в музичному супроводі про Небесну Сотню, в якій навічно закарбовані імена українців-героїв, що відділи своє життя заради життя інших. Учні молодшої школи влаштували оригінальний флешмоб «З любов’ю до України»: дітки заздалегідь намалювали на окремих аркушах усе, що в них асоціюється з Україною, а потім з окремих малюнків склали велике строкате серце, яке символізувало те почуття,що кожен з нас відчуває по відношенню до нашої країни. Дійство супроводжувалася декламацією віршів і танком єдності. На вшанування пам’яті воїнів Небесної Сотні в рекреації було запалено свічки в рамках акції «Запалимо свічки за єдину Україну», а до старшокласників завітали представники НГУ з військовим автомобілем «Автоклуб» з демонстрацією цікавих відеороликів про Національну академію Національної гвардії України та сучасну українську армію.

 

Для учнів початкової школи пройшов квест на знання

Правил дорожнього руху

У рамках проведення тижня «Безпека на дорозі – безпека життя», засвоєння інформації та її закріплення відбувалося у формі гри-квесту – «Безпека руху на дорозі». Захоплююча мандрівка у країну Дорожніх правил поступово допомагала юним пішоходам засвоїти азбуку безпечних доріг. Було багато різноманітних тематичних загадок, ребусів та рухливих завдань. Щоб розв’язати всі квести, потрібно було проявити свою ерудицію, кмітливість та спритність. Однак учні зуміли подолати всі труднощі та вирішити всі завдання. Хлопці та дівчата стали більш обізнаними щодо поводження на вулиці. Планується і надалі проводити роботу з інформування учнів щодо знань Правил дорожнього руху.

 

7 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала посвячення у п’ятикласники.

Святкова феєрія піднесеного настрою об’єднала учнів 5-А, 5-Б класів. Разом із класними керівниками Куконос А.В., Шевченко І.В. п’ятикласники зібрали до себе у гості в актову залу дружню родину школи: адміністрацію, учнів перших класів з першою вчителькою п’ятикласників, класними керівниками та батьків. 

 

 

2 листопада учні нашої школи взяли участь у V щорічному фестивалі «Батьківщина в моєму серці» серед шкіл ІІІ освітнього округу. Щиро вітаємо учня 10-А класу Ялі Вадима за зайняте І місце у конкурсі читців.

 

4 жовтня був встановлений Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра». Всеукраїнський урок доброти був організований Благодійним фондом «Happy paw» за підтримки МОНу та Гуманістичного руху UAnimals. Вчителі та учні ЗОШ № 25 долучилися до участі в проведенні уроків, протягом яких обговорювали важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. Педагогічний та учнівський колективи дуже раді отримати сертифікат учасника рекорду від Національного Реєстру Рекордів України та обов’язково продовжать роботу щодо гуманного та відповідального ставлення до чотирилапих.

 

У рамках «Національно-патріотичного виховання»

у ЗОШ №25 був проведений квест

Метою заходу було підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність територіальної цілісності держави.. Були сформовані команди у складі семи чоловік серед учнів 10 і 11 класів. У квесті було передбачено застосування практичних навичок індивідуально серед учасників, в парах, по групах і спільно командою. Було створено десять станцій, сім з яких були організовані на території школи, а три – за межами школи. Під керівництвом та за допомогою вчителів учасники виконували завдання, зокрема, стріляння в ціль, перевірка фізичних здібностей та знань з історії Маріуполя під час Другої світової війни, надання першої медичної допомоги, перенесення пораненого тощо. Учні мали змогу вдосконалити свої фізичні, інтелектуальні здібності. Команди добре виконували завдання, але за результатами перемогу здобули учні 10-А класу. Учні змогли прояви себе, згортуватися й отримати заряд позитивних емоцій. 

Детальніше

 

23 жовтня, в рамках Тижня початкової школи, молодші школярі презентували вироби з природничого матеріалу на тему «Осінні фантазії»

 

Святкування Дня захисника України 

     

 

Учні 7-А та 7-Б класів проявили швидкість, силу та майстерність, долаючи етапи спортивної естафети. Змагання проходили в напруженій боротьбі. Цікаві завдання на увагу та спритність дуже сподобались учасникам команд.

 

20 вересня у школі було проведено змагання "Веселі старти", для учнів 3-х класів,  під гаслом   "Здорові діти - здорова нація!" 

Хлопчики та дівчатка змагалися у спортивних естафетах. Змагання виявились справжнім святом для малечі, які завзято бігали, стрибали, долали перешкоди. Гамір, цікаві забави та непідробні емоції. В результаті захоплюючої та напруженої боротьби перемогла дружба. Щоправда, кращих не визначають, адже кожна дитина – вже переможець, котрий заслуговує на нагороду.

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання. 

На шкільному майданчику, для учнів 7 - А класу, пройшло спортивне свято"Швидше! Вище! Сильніше! ". Діти мали можливість продемонструвати свої вміння з багатьох видів спорту: гімнастики, футболу, баскетболу тощо. У результаті бурхливих змагань не було переможених. Жодна команда не залишилася без призів та подарунків. 

 

 

 

Історія Олімпійських ігор сучасності насичена цікавими подіями та фактами, читається як захоплюючий роман, чи не на кожній сторінці якого є імена українців. Під час уроку, учні  3 - В класу розповідали цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до сучасності. Діти  із задоволенням виконували завдання, а наприкінці заняття запустили голубів.  

 

 

 

Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у школі? У першу чергу, розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

 

 

  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок. В усіх класах перший урок пройшов дуже цікаво. Учні пятого класу здійснили віртуальну подорож  "Україна серед інших Європейських держав". Для учнів третього класу  було проведено флешмоб "Україна об'єднує дітей".  Наші випускники,  11-ти класники провели квест "Прагнемо миру".
 

 

До Дня Європи, яке Україна буде відзначати 20 травня, у школі проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства, У кожному класі проведено флешмоби «Україна – це Європа», під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Шкільним бібліотекарем організовано виставку літератури «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє». Вчителі-предметники провели тематичні уроки з історії про «Співробітництво та перспективи України і Європейського Союзу», з художньої культури «Мистецтво без кордонів». На інтегрованому уроці «Пізнаємо Європу через її культурне надбання»,  під час проведення заходв, організатори довели учням, що за приклад успішності та для наслідування в житті завжди потрібно  брати лише найкраще. 

 

Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки у ЗОШ № 25  пройшли виховні години "Небезпечні предмети та дії при їх виявленні",  "Твоя безпека у твої руках!" для учнів 1 - Б, 2 - Б, 2 - В класів. Учні 6 - А класу складали пам'ятки з мінної безпеки,  переглядали та обговорювали відеофільм "Дітям про загрози вибухонебезпечних знахідок".                                            

                            

 

 

 

 
23 листопада у школі № 25 відбувся флеш-моб під гаслом
«Наш символ гідності та свободи».
У заході взяли участь учні середньої та старшої ланки – з 5-го до 11 класу. Найталановитіші представники кожного класу зібралися разом перед паперовою стрічкою, на якій діти у яскравих фарбах відтворили своє бачення великої ідеї - втілення в малюнок символіки гідності, відображення високої думки про свободу країни загалом та кожної особистості окремо. У малюнках символічно відбилися яскраві та звитяжні події Революції Гідності, втілилася алюзія на необорний дух свободи нашого народу, його прагнення до незалежності та власної гідності. 
На вшанування пам’яті загиблих героїв під час Революції Гідності у школі відбулася акція «Запали свічку за єдину Україну». У рекреації школи, де була влаштована фотовиставка подій Революції Гідності, учні школи запалили свічки на вшанування пам’яті про звитяжні та трагічні події 2014 року. Хвилиною мовчання діти віддали шану загиблим в ім’я вільного майбуття нашої країни. 

 

Посвята в п’ятикласники
9 листопада ЗОШ № 25 відсвяткувала не лише День писемності та української мови – наші п’ятикласники попрощалися з початковою школою і перейшли до середньої ланки.
Святкування посвяти увійшло до традиційних свят школи. Традиції – це те, що наповнює кожну школу любов’ю, повагою та радістю. Свято «Посвята в п’ятикласники» сприяє успішній адаптації учнів у середній школі.

 

День української писемності та мови,

Зв'язок з нами
П.І.Б.:
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Январь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2019