Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 05.04.2020, 16:20

ГРИП

Інформація по грипу тик

День Соборності

22.01.2019 року у ЗОШ#25 в рамках святкування Дня соборності України пройшла відеоконференція на базі 7-А класу з Калинівською та Самбірською НВК Київської області.
Головну увагу було приділено питанням єдності Сходу и Заходу України, соборності та незалежності української держави.
Учні мали змогу ознайомитися з традиціями співу щедрівок та вішування. Наші учні розповіли про власну школу, де вони навчаються, славетну історію м. Маріуполя, заспівали щедрівки, акцентуючи увагу на тому, що саме молодь є генератором змін у країні.
Дійство закінчилося спільним виконанням Гімну України.
Україна єдина, соборна держава.

В Україні 28 жовтня відзначають 74-ту річницю звільнення від нацистських загарбників

У цей день шанують пам'ять усіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, у лавах радянської армії або Української повстанської армії.

Як відомо, під час Другої світової війни остаточне вигнання нацистських окупантів з України почалося восени 1943 року. А в 1944 році був проведений ряд операцій, які дозволили чотирьом Українським фронтам розгромити угруповання німецьких військ Південь і групу А, зайняти майже всю територію України і Крим.

Вигнання нацистів із Закарпаття почалося 9 вересня 1944 року. У ході Карпатсько-Ужгородської операції війська 4 Українського фронту зайняли карпатські перевали і наступали на Закарпаття. 16 жовтня радянські війська зайняли місто Рахів, 24 жовтня звільнили Хуст і Сваляву, 26 жовтня - Мукачеве, а 27 жовтня - Ужгород.

Датою звільнення України від гітлерівців вважається 28 жовтня 1944 року. Насправді залишався ще Чоп - важливий залізничний вузол на кордоні Закарпатської України, Словаччини й Угорщини. Це місто остаточно було звільнено тільки 23 листопада 1944 року.

Шановні батьки!

Висловлюємо Вам щиру подяку за участь у Всеукраїнській благодійній акції «Допоможи солдату – захисти Батьківщину». Протягом акції зібрано 1 125 гривень. Ці кошти було перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє». Ознайомитися зі звітом про надходження грошових коштів на розрахункові рахунки можна на сайті фонду: www.bfchildren.org.ua у розділі «Звіти». З повагою,

Адміністрація ЗОШ № 25

Департаменту освіти Маріуполської міської ради

Стосовно консультування учнів випускних класів та батьків з питань подовження навчання, зокрема в професійно - технічних ліцеях, коледжах створено "Гарячу лінію" за телефоном (0629) 33 - 30 - 44.

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

Зворотній зв'язок