Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 14.08.2018, 17:23

Маріупольська загальноосвітня школа № 25

Шкільні акції, місячники, конкурси

До дня відзначення 22-ї річниці Конституції України в закладі було проведено: години спілкування «Казкова правознавча подорож», виховні години «Я – громадянин правової держави», тематична книжкова вистава «Вивчаємо Конституцію України», турнір правознавців «Юні знавці права», конкурс малюнків «Ми і наші права».

Конкурс «Дорожні знаки своїми руками»

Нема нічого важливішого за людське життя! А як же навчити учнів бути обачними на дорогах? Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ № 25, долучаючись до проведення Місячника «Увага! Діти на дорозі», вирішили підійти до цього доволі креативно: учні школи взяли участь в конкурсі «Дорожні знаки своїми руками». Хлопчики та дівчата під керівництвом учителів технології та праці власноруч, своїми руками зробили дорожні знаки, органічно поєднавши процеси праці та навчання. Найкращі зразки дитячого таланту було виставлено на показ у фойє школи на загал. І тепер, маючи на руках таку чудову наочність, уроки вивчення Правил дорожнього руху в школі будуть проходити ще цікавіше та плідніше.

БІЛЬШЕ ФОТО

Із добродійністю в серці

Що може бути кращим, ніж допомогти нужденним? Особливо якщо допомоги потребують беззахисні тварини, самотні песики, знедолені та покинуті безвідповідальними хазяями.  Школа № 25 долучилася до благодійної акції «Happy Гав для Сірка»,  присвяченій Всесвітньому дню захисту тварин. Акція відбувалася на теренах закладу з 19 по 22 вересня цього року. Учням було запропоновано допомогти собачкам-безхатькам, що знайшли свій притулок у небайдужих людей у маріупольському розподільнику. Задля підтримки їхнього існування потребувалася їжа, і акція була оголошена. Заклик про допомогу, благання не залишатися осторонь знайшли відгук у серцях багатьох школярів: учні всіх ланок школи охоче приносили  крупи, сухий корм   задля підтримки тваринок. Майже всі учні школи відгукнулися на заклик акції: було зібрано майже центнер їжі для собак. І в понеділок 02.10 усю зібрану харчову допомогу доправили мешканцям великого будинку для собак.

Зв'язок з нами
П.І.Б.: